سایت‌های فروشگاهی طراحی شده توسط سایت سازاستاربند بسیار زیبا، حرفه‌ای و کاربر پسند هستند.

شرکت سایت سازستار بند

استاربند جایی است برای افرادی که به دنبال راهی آسان، مطمئن و کم‌ هزینه برای ورود کسب و کارشان به دنیای اینترنت میگردند. استاربند یک شرکت سایت ساز با ۲ سال سابقه کاری است که به شما کمک می‌کند تا بهترین نتیجه را بگیرید.

تجربه‌ی یک سایت موفق با سایت ساز استاربند

بیش از 2 سال تجربه‌ی طراحی سایت طراحی سایت اصولی و استاندارد

امروزه داشتن سایت به یک ضرورت برای رشد و بقای کسب و کارها و راه‌اندازی کسب و کارهای جدید تبدیل شده است. به طوری که بسیاری از کسب و کارها بدون داشتن سایت، زمان زیادی در دنیای رقابت پا برجا نخواهند بود. اما هر سایتی نمی‌تواند گزینه‌ی مناسبی باشد. یک سایت خوب باید استانداردها و فاکتورهای اصلی و مهم را داشته باشد. از ویژگی‌های اصلی یک سایت خوب می‌توانیم به واکنشگرا بودن، داشتن سرعت مناسب، زیبایی ظاهری، ارائه‌ی تجربه‌ی کاربری خوب، مدیریت ساده، عدم وجود مشکل در سایت، کدنویسی استاندارد و مطابق با استانداردهای سئو و … اشاره کنیم.

سایت ساز استاربند  با 2 سال فعالیت در حوزه‌های طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ، تمامی اصول و قواعدی را که باید در طراحی یک سایت در نظر گرفته شود، در سایت‌های خود پیاده‌سازی کرده است. علاوه بر این، یکی از نقاط قوت سایت سازاستاربند، پشتیبانی حرفه‌ای و سریع آن است.

مجموعه‌ای از تمامی موارد گفته شده، جلب رضایت مشتریان و داشتن تعداد بسیار زیادی نمونه کار موفق را برای این سایت ساز رقم زده است. در ادامه تنها تعدادی از نمونه سایت‌های طراحی شده توسط سایت ساز استاربند آورده‌ شده‌اند.

 

 

واحد های مدیریتی شرکت استار بند 

واحد های مدیریتی شرکت

استار بند 

تدوین استراتژی
سوشال
تولید محتوا
پشتیبانی
رسانه
فروش

تیم ما

علیرضا پشنگ کارشناس و طراح سایت
فاطمه معماری گرافیست و طراح سایت
امیر حسین ذاکری پشتیبان و مدیریت سایت
اسما رخشان طراح و پشتیان سایت